OĞLAK BURCU 2013 FALI!
 
 
 

Oğlaklar işte de şanslı aşkta da şanslı

 
 
 
Oğlak burçları 2013'te iş hayatında başarılı olacak ama gelen teklifleri doğru değerlendirmek şartıyla. Bu yıl hayalleriniz gerçek olacak. Aşk konusunda da şans sizden yana
 
 
Oğlak astrolojide en hırslı ve çalışkan burç olarak bilinir. Oğlaklar her zaman çalışmak ve başarılı olmak isterler. Kariyerlerine ve kazançlarına çok düşkün oldukları için yaptıkları işte hep başarılı olurlar. Lider yapılarıyla öncü olabilirler. Para kazanmayı ve biriktirmeyi iyi bilirler. İnatçı ve kararlı yapılarıyla en zor işlerin bile üstesinden kolayca gelirler.
 
 
Duygusallıklarını çok fazla göstermeyen Oğlak burçları ilk bakışta soğuk ve mesafelidir. Çok yakın oldukları insanlara iç dünyalarını açabilirler. Her zaman mantıklıdırlar. Ailelerine düşkün oldukları için her zaman onların yanında bulunmak isterler. Evlilik onlar için kutsaldır. 2013’te Oğlak burçları büyük bir dönüşüm yaşayabilir ve yenilenebilirler.
 

HAYALİNİZ GERÇEK OLACAK

 
19 Ocak itibariyle teknolojiyle çok fazla iç içe olacak olan Oğlaklar, gelecekle ilgili planlar ve yatırımlar yapabilirler. Yeni teknolojik ev eşyaları ya da son model bir otomobil almak için uygun bir zaman. Karşınıza işlerinizi kolaylaştıracak ve hızlandıracak doğru eşyalar çıkabilir. 23 Şubat’ta iletişim gezegeni Merkür geri hareket edeceği için 1 ay boyunca işlerde yavaşlama olabilir. Bu yüzden önemli planlarınızı bu tarih sonrasına bırakın.
1 Mayıs itibariyle, yavaş ilerleyecek olsalar da daha sağlam işlere adım atabilirsiniz. 26 Haziran’dan sonra ailenizle ya da aile şirketinizle ilgili eski sorunlar ortaya çıkabilir. Bu geri hareket döneminde eski sorunlarla yüzleşecek ve çözüm bulacaksınız.
 
29 Eylül geldiğinde siz büyük hedeflerinize ulaşmak için çok daha hırslı olabilir hatta yöneticilerinizden ya da ortağınızdan maddi, manevi büyük destek görebilirsiniz. Bu da sizi çok mutlu edecek. 24 Aralık’ta yıllardır hayalini kurduğunuz bir şeye sahip olabilirsiniz.
 

YENİ BİR AŞKA ADIM ATABİLİRSİNİZ

 
2013’e aşk ve ilişki adına iyi bir başlangıç yapabilir, sevdiğinizle harika bir planı hayata geçirebilirsiniz. 26 Şubat’ta yine şanslı bir dönemde olacaksınız. Bu tarihten sonra 1 ay boyunca sevgilinizden ya da etrafınızdaki sevgili adaylarından çok ilgi görebilir ve şımartılabilirsiniz. 15 Nisan’dan sonra ilişkinizde huzur ve güven arayışınız olabilir. Bir şeylerin ciddileşmesi hatta resmileşmesi için uğraşabilirsiniz.
 
Evlilik planı yapıyorsanız haziran, ağustos, eylül ve kasım aylarında bu hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Oğlak burçları aşkta en iyi Boğa, Başak, Akrep ve Balık burçlarıyla uyum yakalarlar. Her ne kadar fikir çatışması yaşayacak olsalar da Yengeç ve Koç burçlarıyla aralarında çekim olabilir. 5 Kasım itibariyle aşk gezegeni Venüs, Oğlak burcunda hareket edecek. Özellikle yılın son aylarında Oğlaklar aşk konusunda daha şanslı olacaklar.
 

DİZLERİNİZ ÇOK HASSAS

 
Sağlığınızla ilgili büyük sorunlar yaşamayackasınız. Ama diş ağrılarına, cilt hastalıklarına ve kemik erimesine karşı dikkati olmanız gerekiyor. Dizleriniz çok hassas. Kendinizi yorduğunuz ya da herhangi bir hareketi yapmak için zorladığınızda ağrınız olabilir. Şubat, nisan, mayıs ve temmuz aylarındaki sağlık kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz.
 

DEĞİŞİM YAŞAYABİLİRSİNİZ

 
25 Nisan’da Akrep burcunda parçalı ay tutulması olacak. Bu tutulma dış görünüşünüzü ve insanlara tavrınızı etkileyebilir. Fiziksel anlamda değişim yaşayabilir ya da davranışlarınızda farklı bir tarza bürünebilirsiniz. 25 Mayıs’ta Yay burcunda gölgeli ay tutulması var. Bu da aşkta beklenmedik gelişmelere sebep olabilir. Bazı bitişler yaşayabileceğiniz bu dönemde, ilişkinizle ilgili bir sınav vermeniz gerekebilir. 19 Ekim’de gölgeli ay tutulması bu kez Koç burcunda. Çocuklarla ya da gençlerle ilgili yanlış anlamalar yaşanabilir.
 

KENDİNİZLE İLGİLENECEKSİNİZ

 
10 Mayıs’ta Boğa burcundaki güneş tutulması arkadaşlarınızdan destek görmenize ve böylece istediğiniz alanda atağa geçmenize neden olacak. Bu dönemde çok sosyal ve popüler olabilir, birçok ortamda boy gösterebilirsiniz. 3 Kasım 2013’te Akrep burcunda gerçekleşecek güneş tutulması özellikle ruhsal dünyanızı etkileyebilir. Hayata karşı bakış açınızın değişebileceği bu dönemde farklı konulara ilgi duyabilir ve sadece kendi huzurunuzla ilgilenebilirsiniz.
 
 
Bu tarihlere dikkat! Sıkıntı yaşanabilir
 
24-25-26 Ocak, 20-21-22-25 Şubat, 20-21 Mart, 16-17-18-25 Nisan, 13-14-15 Mayıs, 10-11-23 Haziran, 7-8 Temmuz, 3-4-5-30-31 Ağustos, 1-19-27-28 Eylül, 24-25-26 Ekim, 17-20-21-22 Kasım, 18-19 Aralık.
 
 
İŞTE YENİ YILIN ŞANSLI GÜNLERİ
 
10-11 Ocak, 7-8 Şubat, 6-7-11 Mart, 2-3-29- 30 Nisan, 10-27-28 Mayıs, 24 Haziran, 21 Temmuz, 17-18 Ağustos, 5-13-14-15 Eylül, 11-12 Ekim, 3-7-8 Kasım, 4-5-31 Aralık.
 
 
Mine Ayman/Posta
 
 
Yayın Tarihi: 2013-01-13 10:54:23