BAŞAK BURCU GÜNLÜK FALI

 
 
 
13 ŞUBAT 2013 ÇARŞAMBA
 
 
Değerlendirmelerinize ve seçimlerinize olan tartışılmaz inancınız, sonradan başınıza çoraplar örüyor. Bugün bazı insanları daha iyi tanıma fırsatı buldunuz. Bu, kendinize güveninizi zedelemediyse de, sizi fazlasıyla sarstı. Değer yargılarınıza göre bazı insanlar seçiyor ve onlarla ilişkinize abartılı anlamlar yüklüyorsunuz.
 
 
 
Aşk Yaşamı : Birbirinize zorlama yapmıyor, özel zevklerinizi eskisi gibi paylaşma zorunluluğu getirmiyorsunuz. Uzun süredir yaşadığınız ilişki, ömrünü iki tarafında akıllıca davranmasına borçlu.
 
 
İş Yaşamı : Problemli bir ilişkinize bir süre daha katlanmak zorundasınız. Bu kişi, sizin iş yaşamı dışındaki huzurunu da olumsuz etkiliyor. Onunla daha mesafeli ama daha medeni bir ilişki kurma çabanız sonuç vermiyor.
 
 
Para Durumu : Son derece umutlu olduğunuz bir para meselesinde yakında bazı gelişmeler var. Onun dışında en küçük hesapları bile ciddiye alarak yaşamak zorunda kalıyorsunuz.
 
 
Dikkat : Bugünlerde kinci olmamanız gerekiyor. İşyerinizde sorun yaşadığınız kişi, önümüzdeki günlerde size başka bir nedenle ve iyi niyetle yaklaşmak durumunda kalacak.
 
 
 
 
 
turk.net
Yayın Tarihi: 2013-02-13 00:45:24