BAŞAK BURCU GÜNLÜK FALI

 
 
 
 
 
28 MART 2013 PERŞEMBE
 
 
Ay, iç dünyanızda karmaşa yaratabilir. Sevdiklerinizle aranızın gerginleşebileceği ve onlarla ilgili yanılgılar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. İç dünyanızda nedenini bilemediğiniz bir coşku hissedebilir, beklenmedik duygusal çıkışlar gösterebilirsiniz. Araştırmaya ve öğrenmeye önem verebileceğiniz bir gün. Çıkacağınız yolculuklarda bilgilerinizi artırma fırsatları bulabilir, tanışabileceğiniz ilginç kimselerle fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Duygusal açıdan çok rahat olduğunuz söylenemez. Geçmişe ait konuları hatırladığınızda huzursuz ve kötümser olabilirsiniz.
 
Aşk Yaşamı : Aşkta istediğiniz girişimleri yapabilirsiniz. İletişim yeteneğinizi sevdiğinizi etkilemek için kullanabilirsiniz. İleriye dönük planlarınızı kabul ettirebileceğiniz ve uygulayabileceğiniz bir günde olduğunuz söylenebilir.
 
 
İş Yaşamı : Yaratıcı çalışmalarla ilgilenmek isteyebileceğiniz bir gün. Geleceğe yönelik planlar yapmak için uygun bir zaman olduğu söylenemez. Çevresel şartlar elinizi kolunuzu bağlayabilir. Daha iyimser olmaya bakmalı, kolay pes etmemelisiniz.. İleriye yönelik hedeflerinizi yeniden gözden geçirme zamanı geldi. Gerçekçi olmalı ve yolunda gitmediğini hissettiğiniz konularda daha kararlı olmalısınız.
 
 
Para Durumu : Bugün maddi konularda etki altında kalarak vermek yanılgılara neden olabileceğinden dikkatli davranmalısınız. Kendinizi duygusal bakımdan gergin hissedebilirsiniz. Maddi konularda beklenmedik gelişmeler yaşayabileceğiniz bir gün. Bu durumun sizi oldukça sıkabileceği ve etrafınızla bu yüzden tartışmalar yaşayabileceğiniz görülüyor.
 
 
Dikkat : Kontrol edemediğiniz ve sizi duygusal yönden rahatsız eden konular gündemde. Fark edemediğiniz sorunlara karşı daha duyarlı olmalısınız.
 
 
 
 
 
turk.net
Yayın Tarihi: 2013-03-27 23:50:27