BOĞA BURCU GÜNLÜK FALI 

 
 
 
09 Ocak 2013 Çarşamba
 
Yakın bir dostunuzun kişisel sorunlarında onu suçlu gördüğünüz için pek oralı olmuyor, adeta onu cezalandırıyorsunuz. Bazı dengeleri kuramıyorsunuz. Yaşadığınız ilişki sorunlarının çoğu bundan kaynaklanıyor. Bir ilişkiyi çok paye vererek başlatıyor, sonunda hüsrana uğruyorsunuz.
 
 
Aşk Yaşamı : Uzun zamandan beri etkileyici bulduğunuz birine yaklaşıp yaklaşmamakta kararsızlık çekiyorsunuz. Sevimliliği size yeterli gelmeyeceği için onu biraz daha tanımaya çalışacaksınız.
 
 
İş Yaşamı: Bugünlerde bir ahbap ilişkinizle ortak bir işiniz olacak. Onunla birlikte büyük bir alışveriş yapabilirsiniz. Yoğun bir iş günü ayrıca başka iş arayışlarınızda da olumlu gelişmeler olabilir. Yeni bir iş fırsatı yakalayabilirsiniz ve bu sizin ne zamandır beklediğiniz fırsat olabilir.
 
 
Para Durumu : Geçen sıkıntılı döneminizde aldığınız desteklerle, bugünleri daha salim bir kafayla geçirebiliyorsunuz. Bugünlerde maddi durumunuzda endişe duyulacak bir şey görünmüyor.
 
 
Dikkat : Göremediğiniz bazı sorumluluklarınız var. Bunları bilinçli olarak göz ardı ettiğinizi düşünmeye başlayabilirler, dikkat etmelisiniz.
 
 
turknet
Yayın Tarihi: 2013-01-08 22:45:53