İKİZLER BURCU GÜNLÜK FALI

 
 
 
 
10 ŞUBAT 2013 PAZAR
 
 
Bugün olaylara daha esnek bakar ve yeni düşüncelere açıklık gösterirseniz, çok daha kazançlı çıkabilirsiniz. Eğitim, yolculuk ve hareket katan olaylar söz konusu. Olaylara çok daha farklı açılardan bakarak yeni şeyler öğrenebilirsiniz; yabancılar da size yardımcı olabilir. Eğitim ve yolculuk alternatifleri var.
 
 
Aşk Yaşamı : Yenilikler için yeterli cesarete sahipsiniz. Dış görüntünüz ve kişiliğinizle dikkat çekmek isteyebilirsiniz. Yeni başlangıçlar sizi fazlasıyla meşgul edebilir. Duygusal konularda tartışmalardan uzak durun.
 
 
İş Yaşamı : Bugün gündeminiz çok yoğun olabilir. Geçmişten kalan işler ön plana gelebilir. İşleri planlı bir biçimde ele almalısınız. Meslek yaşantınızda ön planda olmak isteyebileceğiniz ve fikirlerinizle göz doldurabileceğiniz bir gün.
 
 
Para Durumu : Bağlantılarınızın sonuçlarını almakta güçlük çekebilirsiniz. İş yaşamınızdaki sıkı çalışmalarınız size maddi başarıyı beraberinde getirebilir fakat önemli harcamalarla karşı karşıya kalabilirsiniz.
 
 
 
Dikkat : Parasal girişimlerde daha esnek davranmalısınız. Sabah saatlerinde kendinizi çok daha rahat ifade edebilirsiniz.
 
 
 
 
 
turk.net
Yayın Tarihi: 2013-02-10 00:09:41