Sevgili İkizler Çarşamba günümüz Ay-Yengeç burcu seyriyle başlıyor. Saat 12:56 Ay-Uranüs zorlugörünümü, maddi konulardaki hassasiyetin simgesidir. Bir kısım İkizler, değişimde bulunmak ister ancak kaybetmekten korkabilir. Kimileri ortada bir şey olmadığı halde, bir adım atarsa elindekilerrisk altına girecek sanır. Bazıları karşısına çıkan seçeneği kabul etmek ister. Ancak kazanacağı miktar gayet düşük olduğundan ne yapacağını bilmez. Gördüğünüz gibi, zorlayıcı bu görünüm nedeniyle bize düşen, kontrolümüzü kaybetmedenhareket etmektir.

 

Saat 13:16 Ay-Pluto karşıtlığı, maddi konular hassas  düşünmeye neden olur. Bir yandan elinizdekinikorumak isterken, diğer taraftan baskı altında kalırsınız. Kaybetmemek için kendi sınırlarınızı korurken, başkalarının üzerinizdeki etkisi nedeniyle ne yapacağınızı şaşırırsınız. Bu kısa süreli bir etkidir. Bu saatlerde düşünceli ve bilinçli davranmaktayarar var. Özellikle parasal konularda.

 

Saat 19:05 Merkür-Satürn arasındaki zorlayıcı görünüm, aşk hayatımız ve güvence konularında mücadeleci bir durum yaratır. Şöyle bir durumumuza baktığımızda gözümüze bir çok şeyin hoş gelmediğini fark ederiz. Tatmin edici olmayan noktalar daha fazla gözümüze batar. Bu durum kaygılı şekilde düşünmemize neden olabilir. Kaybetmekten korkarız fakat kazanmak adına da gerekenleri yapmayız. Sonra da şikayetçi oluruz. Benim tavsiyem, hassasiyetin dozunu iyiayarlamanızdır. Eğer bir şeyden emin değilseniz en azından ani kararlardan kaçınmanızda yarar vardır.

 

 

Kazanmak adına kendinden ödün verenler, 
Gün gelir kaybetmemek için,,,boyun eğerler….iremSU

 

 

Gün boyu her işinizde kolaylıklar dileğimle,iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Yayın Tarihi: 2012-06-20 05:45:58