Sevgili İkizler saat 04:29 itibariyle Venüs-Uranüs kavuşumu gerçekleşecek. Bu kavuşum somut, belirli ve kendine  özgü bir yön ve hedef duygusu içinde yenilikte bulunmak isteyen bireyin simgesidir. Kendini tanıyan, özünün farkında olan kişi doğalolarak sürüklenmeden, hedefinin üzerine gidebilir.Ancak tam tersine gelip geçici hedefleri olan kişi karmaşıktır ve yanılgılar içindedir. Burada dikkatedilmesi gereken nokta, hedeflerinize uygunkişilerle ilişkilerinizi güçlü tutmak ve ne yolda ilerlemek istediğinizi bilmektir.  İşte o zaman üzerinizdeki baskılardan kurtularak kendiniz adına en doğru tercihi yapabilirsiniz.

 

Saat 07:12 itibariyle Ay-Mars kavuşumu gerçekleşecek. Bazı korkularınızın ve saplantılı düşüncelerinizin sizi esir alması anlamına gelir ki, aslında kişinin burada yapması gereken, yaratıcı yönlerini ortaya koyması ve kendinden emin olmasıdır. İradenizi öne aldığınızda  ve inançla hareket ettiğinizde  bütün engellerin üstesinden gelebilirsiniz. Çıkarlarınız ve hedefleriniz konusunda sakin düşünmeniz ve hiç bir şeyi aceleye getirmemeniz faydalıdır. Saat 07:12-21:54 arasında Ay boşlukta kalacaktır. Gelişmeleri bilinçli bir şekilde gözden geçirmenizde yarar var. Lütfen acil kararlar vermeyiniz.

 

Her nehir kendi yolunda denize kavuşur. Bizler de güzelliklerle dolu bir yolda kalıcı mutluluklara ulaşalım. Her şey gönlümüzce olsun.iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Yayın Tarihi: 2012-02-10 08:12:06