Sevgili Kovalar,  saat 07:18 Ay-Uranüs ve Saat07:42 Ay-Kuzey düğüm olumlu görünümü, ilişkinizin  ve partnerinizin hayatınızdaki önemini, beraberliğinizde sorun çıkaran meseleleri,birbirinizden beklentilerinizi  ve hepsinden önemlisi ilişkinin ortak sorumlulukları üzerinde her iki tarafın da bilinçli bir şekilde kendisini gözden geçirmesi anlamı taşımaktadır. Bunu düşünürken sen ve bendemek yerine biz diyebiliyorsanız, siz ilişkinize sahip çıkıyor, kaybetmek istemiyorsunuz demektir. Eğer karşı taraf her konuda –illa ben diyorsa o zamanılımlı bir şekilde uyarıda bulunmakta fayda var.

 

Saat 12:34 Güneş-Pluto olumlu görünümü, evyaşamınız, sevdiklerinize olan ilgi ve alakanız, geleceğinizi garanti altına alacak yatırımlarınız,  yaşanılan bazı tecrübelerin  sizde bıraktığı izler, ileriye dönük hedefleriniz yönünde etkilidir. Son zamanlarda gereksiz meseleler, bazı kişilerin neden olduğu dış baskılar üzerinizde fazlasıyla hakim.  İster ilişkiniz,  ister cinsel hayatınız veya mesleki alanda  çetinbir mücadele vermektesiniz. Dış dünyanın koşulları alttan almak zorunda bırakıyor sizi.  Çünkü içindebulunduğunuz duruma bir yön çizebilmek için tek başınıza değilsiniz. İşte bugünkü enerjiler iç huzurunuzu yeniden temin etmeniz ve geçmişte yaşanmışların üzerinizdeki baskıları giderebilmeniz anlamında size yardımcıdır.  
Bu enerjiyi olumlu anlamda kullanabilmek veya olumsuz yanlarını en aza indirmek için benim size tavsiyem sorunlarınızı konuşmanız, aile üyelerinizle bir araya gelerek onlardan fikir almanız, parasal mevzularda durumunuzu tekrar gözden geçirerek gerçekçi bir şekilde planlar yapmanızdır. Umudunuzu lütfen kaybetmeyiniz. Oyunu kuralına göre oynamayı ihmal etmeyiniz.

 

Saat 12:57 Aslan burcunda oluşan ilkdördün, beraberliğinizle ilgili konularda anlaşmaya gönüllü olmanız gerekebilir. Partnerinizin duygularıyla, sizin düşünceleriniz arasındaki farklılıklar konusunda mantıklı yaklaşımlarda bulunabilirseniz günü gayet keyifli bir şekilde geçirebilirsiniz. Tam tersi bir durumda ise anlaşmazlıklar, ufak tefek konularda  atışmalar meydana gelebilir. Objektif düşüncenin daha fazla hakim olacağı bugün, karşıt fikirlere bakış açınız çok daha ılımlı olmalıdır.

 

Mutlu bir Pazar  günü geçirmeniz dileğimle,iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Yayın Tarihi: 2012-04-29 10:49:02