Sevgili Oğlaklar gün boyu burcunuzdaki ilerlemesi devam edecek Ay, sizi ilgilendiren her konuda ciddiyetle düşünmenizi sağlayıcıdır. Hem kendinizi dış dünyada güçlü bir şekilde ifade edebilirsiniz hem de fikirlerinizin başkaları tarafından dikkatli bir şekilde dinlendiğine tanık olabilirsin. Aşk hayatınızla ilgili konularda da doğru ve mantıklı bir şekilde kararlar alabilirsiniz. Size sağlamlık veren, zamanla oturmuş olan şeyleri kaybetmekten korkabilirsiniz. Duygularınızı işinize karıştırmaktan hoşlanmayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir arada olmak ve onlarla paylaşım içinde bulunmak sizi rahatlatabilir. Kimi dostlarınızla aranızdaki problemleri bugün tekrar ele alabilirsiniz.

 

Saat 17:29 Ay-Venüs olumlu görünümü planlamalarda bulunmanız, detaylı düşünmeniz, risk faktörünü devre dışı bırakmadan hareket edebilmenizde rahatlatıcıdır. Böylece ertesi güne gayet akıllı bir şekilde adım atmanız mümkün olur.

 

Saat 18:05 Ay-Merkür olumlu görünüm etkisi altında ortak kazançlar yani başkaları kaynaklı gelirleriniz konusunda mutlaka hesabınızı iyi yapmanız lazımdır. Bir an önce çıkarlarınız doğrultusunda kararlar almak isterken ayrıntıları gözden kaçırabilirsiniz.

 

 

Mutlu ve keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

 

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Yayın Tarihi: 2012-10-21 04:45:17