Astrolog Susan Miller 29 Ekim - 4 Kasım haftalık Burç Yorumu!

 
 
 
 
Doğru yolu bulacaksınız
 
 

KOÇ

 
Yarınki dolunay, para konusunda bereket getirecek. Daha önceden planlanmış ve yapmanız gereken bir yükümlülüğünüz olabilir. 31 Ekim’de çevrenizdeki bazı kişilerin geçmişleriyle yüzleşeceksiniz.
 
 
Olumlu gelişmeler var
 
 

BOĞA

 
 
Bu hafta sizin için olumlu değişimler söz konusu. Dolunay Boğa burcunda olduğundan bazı gerçeklerle yüzleşebilirsiniz. Bu zorlu bir süreç olsa da, bir sonraki adımınız için daha iyi karar vermenizi sağlayacak.
 
 
 
Beklenmedik gelir
 
 

İKİZLER

 
 
İlginç seçeneklerle dolu bir hafta sizi bekliyor. Para konusunda çektiğiniz sıkıntılara, 29 Ekim’de dolunayın gelmesiyle çözüm bulunabilecek. Yaptığınız anlaşmalar, perşembe ya da cumartesi beklenmedik gelirler getirebilir. 
 
 
 
Harika performans
 
 

YENGEÇ

 
 
Bazı önemli kararların alınması konusunda heyecan verici bir tavır sergileyeceksiniz. 29 Ekim’deki dolunay, arkadaşlık konularında etkili. İş hayatında pazartesiden perşembeye harika performans sergileyeceksiniz.
 
 
Ev ve işe dikkat
 
 

ASLAN

 
 
Bu hafta iki odak noktanız olacak: Kariyer ve ev. Ev konusunda, ailenizden biri için aldığınız sorumluluğa dikkat. 29-31 Ekim arasında 2012’deki iş hayatınız boyunca başınıza gelebilecek en önemli dakikalar yaşanabilir.
 
 
Pozitif gelişmeler
 
 

BAŞAK

 
 
Şu sıralar yurtdışındaki bir medya kuruluşuyla anlaşma imzalayabilir ya da üniversite için bir şeyler yazıyor olabilirsiniz. Eğer doğum gününüz ağustosun sonlarına denk geliyorsa dolunay pozitif gelişmeler sunacak.
 
 
 
Dış görünüşünüzü değiştirin
 
 

TERAZİ

 
 
Yönetici gezegeniniz Venüs, Terazi burcunda. Bu da önümüzdeki hafta dış görünümünüzü değiştirmeniz için harika bir fırsat. 6 Kasım’la birlikte ‘yapmanız gerekenler’ listesindeki seçenekleri mutlaka gözden geçirin.
 
 
Yeni gelirler arayın
 
 
 

AKREP

 
Maddi durumunuzu yeniden düzenleyin. Daha fazla para kazanmak için farklı yollar aramaya başlayacaksınız. 29 Ekim’deki dolunaysa enerjinizi aşk ya da iş konusunda başka insan için harcamanıza sebep olacak.
 
 
Hareketli bir hafta
 
 

YAY

 
 
Mars, hâlâ Yay burcunda. Bu yüzden gelecek haftalar sizin için hareketli geçecek. Ertelediğiniz planları gerçekleştirmek için iyi bir fırsat. Mars sayesinde çok etkileyici görüneceksiniz, bu da aşk hayatınızı renklendirecek.
  
 
Her türlü mutlu olacaksınız
 

OĞLAK

 
29 Ekim’deki dolunay sayesinde romantizmin zirvesinde olacaksınız. Bu durum haftanın başında ya da sonunda etkisini gösterebilir. Her iki ihtimalde de başınızda kavak yelleri esiyor, sonuç sizi mutlu edecek.
 
 
 Otoriteniz kuvvetleniyor
 
 

KOVA

 
29 Ekim’deki dolunay döneminde evle ilgileneceksiniz. Taşınmak için yeni bir yer bulabilir ya da evinizi satıp kiraya verebilirsiniz. Kariyerinizde otorite sahibisiniz. Bu hafta, daha fazla güç elde edeceksiniz.
 
 
Başarılı işler yolda
 
 

BALIK

 
29 Ekim’deki dolunayla birlikte haftanın ilk dört günü yazma, çeviri gibi iletişim alanındaki işlerle uğraşacaksınız. Eğer bir makale ya da metin yazıyor, internet sitesi tasarımı yapıyorsanız başarılı bir iş çıkaracaksınız.
Yayın Tarihi: 2012-10-28 22:17:43