İkizler Burcu Haziran 2013 Susan Miller Yorumu!

 

 

Haziran ayına güçlü bir giriş yapacaksınız. İkizler burcundaki  Güneş-Ay kavuşumu genelde hareketliliği teşvik eder ancak bu defa, Aslan'la Mars'ın yapacağı 60 derecelik destekleyici açı ve artistik Venüs'le olan kavuşum sayesinde yaratıcılık potansiyeliniz epey zengin olacak.
 
Size verilen mesaj ise; her nerede olursanız olun, ister ev, ister iş, hatta yalnız bile olsanız, plansız ve programsız eğlenin. Yeni eğlence ve macera keşifleri yapma sırası bu defa sizde.
 
 
Merkür 7 Haziran'da Güneş ile buluşarak bilincinizi kuvvetlendirecek. Amaçlarınıza yeni bir anlayış ile yaklaşacaksınız. Yay dolunayının, 7. eviniz olan İlişkiler evinizde 18 Haziran'da Piuto'yla buluşması, ilişkileriniz tekrar gündeme getiriyor.
 
 
Memnuniyetsizliğiniz, hayatınıza yeni birini katabilmek için büyük değişiklikler yapmanızı, ya da süregelen bir birlikteliğin gidişatını değiştirmeniz için sizi teşvik edebilir. Başkalarına karşı kibar ve anlayışlı davranırken, aynı zamanda kendinize de dürüst olun.
 
 
19 Haziran'da yönetici gezegeniniz Merkür dönerek fikirlerinizde daha özgür olmanızı sağlıyor. Arkanızda gelişen bu gerileme kargaşası, yeni bağlantılar kurmak ve yeni projelere girmek için iyi bir zamanlama. Güneş'in 20 Haziran'da korumacı Yengeç Burcu'na girmesiyle yazın en uzun gününü yaşarken, bu olayın sizin 2. eviniz olan kaynaklar Evinizde gerçekleşmesi, para kazanma olasılıklarınıza ışık tutarak, önümüzdeki otuz gün sadece tek bir "doğru" yolu  bulabilirsiniz.
 
İkizler burcunun Yeni Ay'ı her zaman için bir şanstır; ama bu yıl, Venüs ve Merkür'ün birleşmesi ve Mars'la 60 derecelik destekleyici bir açı yapması ile özellikle, zengin bir konum sunuyor.
 
 
Bu hayat dolu gezegenler arkadaşlıkları, sevgi dolu konuşmaları ve ruh tazeliğini uyarıyor. Daha parlak bir görüntü sergileyerek ve daha tasasız davranarak, hayatınızı bir tür sanatsal faaliyet alanına çevirebilirsiniz. 
 
 
Yayın Tarihi: 2013-05-27 21:52:52