Terazi Burcu Nisan 2013 Susan Miller Yorumu!

 
 
 
 
Favori konunuz ilişkiler, aya yaşam veren Güneş hem ortak 7. İlişki Evinizi hem de 8. Arkadaşlık Evinizi transit geçtiği için arka planda kalıyor. Başkalarıyla ilişkilerinizi yoğunlaştırmak için sözcü Merkür'ün 2 Nisan'da 7. Evinize girişiyle ilişkileriniz canlılık kazanıyor. Düşüncelerdeki belirgin farklılıklar, uyumu tehlikeye sokabilecek tartışmaları işaret ediyor. Huzuru korumak için sessiz kalmak yerine kendinizi savunmak önemlidir. 5 Nisan'da ateşli Kova burcundaki Yeniay, yeni ilişki olasılığının sinyalini vererek 7.Evinizde bulunuyor. 
 
 
Koruyucu Yengeç'teki aktif Mars'dan gelen meydan okuyan kareler ve  Oğlak'taki engin Jüpiter yaptığınız şeylere dayanma ve daha fazlası için zorlama arasındaki çekişmeli ihtiyaçları açığa çıkarıyor. Ana gezegeniniz Venüs, 6 Nisan'da Kova burcuna giriyor ve Plüton'a 90 derecelik açı yapıyor. Bu, duygusal konuları aşırı noktalara ulaştırabilir. Eski beklentilerinden kurtulmak, bir sonraki ilişkilerinize fırsat vermek için gerekli olabilir.
 
 
Güneş'in 19 Nisan'da Boğa'ya ve 8. Paylaşılan Kaynaklar evinize girişi normal olarak dengeleyici bir unsurdur; ancak 20 Nisan'da  partnerinizin desteğine daha fazla ihtiyaç duyduğunuz için, duyguları çalkantıda tutar. Kendinizin ve sevdiğiniz insanların ihtiyaçlarını yeniden gözden geçirmek ilişkilerinizin yapısını değiştirmeye başlayabilir. Ancak bir sorundan haberdar olmanız ona anında bir çözüm , gerektirmez. Herhangi radikal bir harekette bulunmadan once- arzulann,z ve kişiselliğinizle ilgili yeni anlayış ve duygularınızı benimsemek için kendinize zaman tanıyın. 30 Nisan'da Boğa'ya giren Venüs, duygularınızı bir zemine oturtmada ve ilişkilerinizi yeniden değerlendirmede size yol gösterecek gerekli sağduyuyu bulmanızda size yardımcı olacak.
 
 
Heyecanlı Kova Yeniay'ı 5 Nisan'da özellikle bir kurtarıcı rolü oynuyorsanız sorumluluklarla doludur. Diğer yardımcı faktörlerde önemlidir; ama onlarında sizin kadar çok çalıştıklarından emin olun, Yapılacak işlerinizi ilerletmek için enerji harcayın; bu, toplumla bağlantı kurmak ve yeni bir proje girişiminde bulunmak için bir atılım zamanı olabilir. Venüs'ün  aktif Koç'un etkisi altına girmesi ilk bakışta aşka yol açabilir.
Yayın Tarihi: 2013-03-31 20:37:02