“Kapalıçarşı” dizisinin setine sürekli alkollü gidip tartışma çıkararak ekibe zor anlar yaşatan Nejat İşler, kadro dışı bırakıldı. Kapalıçarşı’da Cemal rolünü canlandıran İşler’in yerine başka bir karakterle, Engin Altan Düzyatan getirildi. Mardin‘de çekilen Meral Okay imzalı Kanal D’de ekrana gelen “Bir Bulut Olsam” dizisi geçen hafta final yapan Düzyatan, sektörde iş disipliniyle tanınıyor.

Yapımcısı üzgün

İşler’le daha önce “Aliye”, “Bıçak Sırtı” dizileri ve Uğur Yücel’in yönettiği ve ocak ayında seyirciyle buluşacak olan “Ejder Kapanı” filmini çeken TMC Film’in sahibi Erol Avcı, konuyla ilgili bir açıklama yaptı. İşler’in kariyerini olumsuz etkilememek için alkol sorununa hiç değinmeyen ve üzgün olduğu belirtilen Avcı, yazılı açıklamasında “Kapalıçarşı dizisi üç senedir üzerinde çalıştığımız bir projeydi.

Projeyi tasarlarken Bıçak Sırtı devam ediyordu. Aslında aynı ekiple devam etme isteğindeydik. Projenin gerçekleşmesi planlanandan daha uzun bir zaman alınca oyuncu kadrosunun başka işleri olduğu için kadroyu daha farklı bir ekiple tamamlamak zorunda kaldık. Kapalıçarşı’ya sezon başından planlandığı gibi yeni bir karakter giriyor. Aramıza bu karakter için yeni katılan oyuncumuz ise Engin Altan Düzyatan” ifadesini kullandı.(ensonhaber.com)

Yayın Tarihi: 2009-12-29 11:46:00