Şorena Begaşvili seks video görüntüleri İmedi TV'de Gürcistan'ı karıştı!

Gürcistan'da Playboy mankeni Şorena Begaşvili'nin imedi TV'de sunduğu programda yayınlanan seks içerikli görüntülerin videosu ve cinsel içerikli konuşmalar Gürcistan'da tepki çekti.

Gürcistan'ı karıştıran seks talk show

Gürcistan'da Playboy mankeni Şorena Begaşvili'nin sunduğu programda yayınlanan cinsel içerikli görüntüler ve cinsel içerikli konuşmalar ülkede tepki çekti.

Gürcistan televizyonda yayınlanan bir talk show programındaki yaşananlar nedeniyle karıştı. Eski Playboy mankeni  27 yaşındaki Şorena Begaşvili'nin sunduğu programda ekrana sevişen çiftlerin görüntülerinin getirildi ve sevişme sırasında çıkardıkları sesler tartışıldı.

Bir grup öğrenci, programın yayanlandığı İmedi televizyon binasının önünde toplanıp, "sapık" olarak nitelendirdikleri programın yayından kaldırılmasını istedi. Ortodoks Aileler Birliği adlı Ortodox baskı grubu ise İmedi'ye bir protesto mektubu yollayarak, programın yayından kaldırılmasını ve sunucu Şorena Begaşvili'nin halktan özür dilemesini istedi.

Programın sunucusu Şorena Begaşvili amacının Gürcüleri seks konusunda bilgilendirmek olduğunu söyleyerek kendini savundu. Çoğu Gürcünün seks konusunda eğitilmesi gerektiğini savunan Şorena, "Seks doğal birşey, neden bahsedilmesin?" diye konuştu.

Programın yetkililerinden Besso Solomanaşvili, "Gürcülerin çoğu seksi günah olarak değerlendiriyor, biz bu zihniyeti değiştirmeye çabalıyoruz" dedi.

Ocak ayında yayımlanmaya başlayan haftalık talk show, ünlü kişilerle röportajlar yayımlıyor, cinsel hayatı konu alıyor ve Hollywood filmlerinden alınan erotik sahneleri ekrana getiriyor.

Daha önce Rus tanklarının başkente girdiği ve Cumhurbaşkanı Mikhail Saakaşvili'nin öldürüldüğü yönündeki uydurma haberiyle ülkede panik yaratan İmedi, bu defa da seks konulu programıyla yeni bir skandalla imza atmış oldu.

İşte olay yaratan Şorena Begaşvili seks video görüntüleri


(turuncutime.com)

VİDEO 1


VİDEO 2


VİDEO 3


Yayın Tarihi: 2010-03-29 03:48:00