Olay TV muhabiri Cem Seçen ‘Jeep Safari’ programı çekerken UFO izlerini çekti!

Ufoloğ Engin Kelemençe Olay TV muhabiri Cem Seçen’den inanılmaz bir ihbar aldı. Dünyayı temelinden sarsacak olaylar zinciri böylelikle başlamış oldu.. İşte Engin Kelemençe'nin Hürriyetport'a anlattıkları:

Olay TV'de görevli olan Muhabir Cem Seçen olay günü görevi gereği Toyota Sponsorlugunda jeep safari programını çekerken, çok sarp ve çetin bir arazi olan bölgede jeeplerin bile zorlandıkları yerlerden birinde düzlüğe çıkıyorlar ve 2 adet 3 m. çaplarında simetrik araları 30 cm boşluk bulunan izlere odaklanıyorlar aralarında fizik mühendisinin de bulundugu grup, görsel olarak inceleme yapmaya başlıyor.

İzleri incelerken, güneş ışıkları çarptığında haşlanmış bölgenin rengarenk olduğunu yani kimyasal bir bulgu olduğunu anlıyorlar kısa da olsa çekim yapıyorlar, sonrasında kurumumuzla irtibata geçerek ihbarda bulunuyorlar, çalısmalara başladık şimdilik hava muhalefeti sebebiyle kısa bir süreliğine bekliyor olay yeri tespit çalışmaları, yüksek oranda radyasyon olduğunu tahmin ediyoruz. Aldığımız toprak numunelerini Tubitak’a vereceğiz,  gelişmelerden gerek Ulusal basın gerekse yabancı basın tüm dünya ile paylaşılacaktır.

Hürriyetport’a konuşan Ufolog Engin Kelemençe: Olay yerinde şu an ciddi oranda kar mevcut olduğu için jeep yada benzer bir araçla gitmek imkansız karın şimdilik erimesini beklemekten başka çare yok( ancak olay yerine gidebilmemiz için imkan sağlanırsa her an gidilebilir) diyor ve kendilerini bu denli heyecanlandıran bulguları şöyle anlatıyor:

“Fosil yakıt kullanmaz bu uzay araçları ve yere yaklaşıp havada askıda kalıp bir merdivene benzer uzantı ile gemilerinden inerler daire içindeki bulgulardan biri de budur. Çemberlerin içerisinde yaklaşık 1m.ye yakın haşlanmış ancak eğilmemiş zarar görmemiş dikine ağaç gövdeleri mevcuttur bizi tetikleyen bazı bulgulardan biri budur.”

Hürriyet Turnalı

İşte tüyler ürperten video:


www.hport.com.tr'un özel haberidir kaynak belirtilmeden kısmi ve link verilmeden bütün olarak yayınlanamaz.


  Yayın Tarihi: 2011-02-22 07:02:00