Abdullah Gençal: Demet Akalın yüzünden 8 ay yattım! VİDEO

 
 
Babasının evlatlıktan reddettiği işadamı Abdullah Gençal, Demet Akalın yüzünden 8 ay hapis yattığını iddia etti.
 
Babasının evlatlıktan reddettiği işadamı Abdullah Gençal, Beyaz'ın Sultan'ı Seda Sayan olay yaratacak açıklamalarda bulundu.
 
Yıllardır ailesiyle yaşadığı problemleri Seda Sayan'a anlatan Gençal, Ben daha önce hapse düştüm. Demet Akalın'a araba satın alırken kefil oldum. Bu satın alınan senedin üzerinde kendisinin farklı kullanmasıyla açılan davada tanıkken beraat ettim. Ancak Demet Akalın farklı kalem iddiasında bulundu, bana dava açtı. 8 ay hapis yattım. 7 sene sürdü yargılama beraat ettiğim davada iddiasında bulundu.
 
Demet Akalın'ın kendisinin ev arkadaşı olduğunu belirten Gençal, Demet ile hiçbir şekilde bir birlikteliğim olmadı. Ve ben Demet Akalın’ı Gölcük’ten buraya defile parasını ödemeyecek durumdayken, elinden tutup sırf kız arkadaşımın arkadaşı diye yardımcı oldum. Demet Akalın beni hapse gönderdi diye konuştu.
 
Akalın'ın Menajeri Haluk Bey'in kendisini arayıp, 'Senin yapmadığını biliyoruz bu kalem farkını, adli tıp da biliyor yapmadığını. Ama Demet'e 15 bin dolar gönderirsen gidip diyecek ki, Abdullah yapmadı bunu diyecek' dediğini ileri süren Gençal, Yani şantajla para istediler benden dedi
 
Yayın Tarihi: 2011-10-25 18:34:42