Beyaz Tv ve TNT'den Türk televizyon tarihinde bir ilk! VİDEO

 
 
Ece Erken ile Hande Ataizi iki farklı kanaldan aynı anda canlı yayın bağlantısı yaptı.
 
Hande Ataizi ile Ece Erken aynı anda canlı olarak yayınlanan programlarında, birbirlerine bağlanarak Türk televizyon tarihinde bir ilki gerçekleştirdiler.
 

BEYAZ TV'DEN TNT'YE CANLI CANLI İZDİVAÇ

 
Geçtiğimiz hafta TNT ekranlarında Hande Ateizi'nin sunduğu izdivaç programına kendine uygun bir eş adayı bulmak isteyen Oktay isimli genç, izdivaç programında tanıştığı Şule ile bir kaç defa görüştü.
 
İşte o damat adayı günler sonra Beyaz Tv'de Ece Erken'in sunumuyla ekrana gelen Tatlım Benim'e konuk oldu. Oktay'ın Hande Ateizi'nin izdivaç programına konuK olduğunu ve gelin adayının programda olduğunu öğrenen Ece Erken Oktay ve Şule'nin arasını bulmak için kolları sıvadı.
 
Oktay'a bir sürpriz hazırlayan Ece Erken TNT ekranlarında aynı anda yayınlanan Hande Ateizi'nin izdivaç programına bağlanarak Oktay ve Şule'yi canlı yayında buluşturdu. Canlı yayında Şule'den özür dileyen Oktay Şule ile yeniden görüşmek istediğini söyledi.
 
Ece Erken'de Şule'ye Oktay'a bir şans vermesi konusunda oldukça ısrarlı davrandı. Gelin adayı Şule de Oktay'la yeniden görüşmesi halinde çok mutlu olacaklarını söyleyen Ece Erken'in bu isteğini geri çevirmedi. 
 

Kanaldan Kanala İzdivaç Beyaz Tv Yayını

Kanaldan Kanala İzdivaç Tnt Yayını

Yayın Tarihi: 2011-11-29 03:23:46