Tekirdağ’ın Çorlu İlçesi'nde, buğday tarlasında bir çocuk cesedi bulundu. Tamamen çürüyen cesedin 1.5 ay önce kaybolan 6 yaşındaki Muhammed Fırtına’ya ait olduğu belirlendi.

Nusretiye Mahallesi yakınlarındaki buğday tarlasını dolaşmaya giden O.P. tamamen çürümüş ve kemikleri kalmış bir çocuk cesedi gördü. Tarla sahibinin ihbarı üzerine olay yerine gelen Çorlu Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarlada bulunan cesede ait kemikler ile eşyalarını delil torbasına koyarak incelenmek üzere İstanbul Adli Tıp Kurumu’na gönderdi.

Sarı Saçlı Adalet meleği Müge Anlı Muhemmed'in katilini duyunca hastanelik oldu!


Dilber Fırtına Muhammed Fırtına'yı öldürdü! Müge Anlı ATV Haberde sinir krizi geçirdi! Haberi okumak için tıklayınız!


FLAŞ! FLAŞ! Muhammet Fırtına'yı Dilber Fırtına ve onun sevgilisi Kemal E'nin öldürdüğü ortaya çıktı. Haberi Okumak İçin Tıklayınız!!!!

Muhammed Fırtına'nın ailesi bulunması için Müge Anlı'ya da başvurmuştu. Müge Anlı bir aydan fazla süredir programına her gün kabul ettiği ailenin sorunları ile de ilgileniyordu. Muhammed'in anne - babası Dilber ve Ümit Fırtına'nın çocuğun kaybolması konusundaki soğukkanlılıkları zaman zaman Anlı'yı çileden çıkartıyordu.

Çorlu Emniyet Müdürlüğü ekipleri, bulunan cesedin, Nusretiye Mahallesi’nde oturan Ümit ve Dilber Fırtına çiftinin 1.5 ay önce kaybolan oğulları 6 yaşındaki Muhammed’e ait olup olmadığını belirlemek için harekete geçti. Bir televizyon programına katılmak üzere İstanbul’a giden çifte haber veren ekipler, bulunan eşyaların çocuklarına ait olup olmadığını belirlemeleri için Çorlu’ya gelmelerini istedi. Çorlu'ya gelen çift, olay yerinde bulunan giysilerin oğullara Muhammed Fırtına'ya ait olduğunu belirledi.

Polis, olayla ilgili soruşturmayı sürdürüyor.


Yayın Tarihi: 2009-05-26 15:47:00