Sinem Yurdanur son dakika!

İnegöl'de Üniversiteli kızlara Emrah Kaya terörü!

Uludağ Üniversitesi İnegöl Meslek Yüksekokulu Elektrik bölümü ikinci sınıf öğrencisi 19 yaşındaki Sinem Yurdanur’dan uzun süredir haber alınamıyordu. Sinem Yurdanur’un ailesi merak içindeydi.

Müge Anlı kayıp Sinem Yurdanur'un izini sürüyor

Uludağ Üniversitesi İnegöl Meslek Yüksekokulu Elektrik bölümü ikinci sınıf öğrencisi 19 yaşındaki Sinem Yurdanur’dan uzun süredir haber alınamıyor, Aile kaçırıldığından endişe ediyordu.

Canlı yayında şok telefon

Günlerdir Sinem Yurdanur'u arayan Müge Anlı'nın canlı yayınında şok bir gelişme yaşandı. Daha Önce Sinem Yurdanur ile en son görülen kişi olan sabıkalı Emrah Kaya'nın Sinem ve ev arkadaşı Hülya'yı tehdit ettiği iddia edilmişti.

Bu gün canlı yayına bağlanan ve adını açıklamayan genç bir kız, daha önce kendisinin de İnegöl'de okuduğunu ve o günlerde erkek arkadaşı ve bir başka kız arkadaşının da bulunduğu arkadaş grubu ile denize gittiklerini Emrah Kaya'nın da o grupta kendileri ile geldiğini kendileri bikinilerini giyerken gizlice çıplak fotoğraflarını çekip daha sonra ailelerine göndermekle tehdit ederek cinsel ilişkiye girmeye çalıştığını iddia etti.

Telefona bağlanan ve adının açıklanmasını istemeyen genç kız Emrah Kaya adlı şahsın İnegöl'de terör estirdiğini, genç kızlara tuzaklar kurarak tehdit ettiğini, zorla kızların telefonlarından kendi telefonuna mesajlar çektiğini anlattı.

Genç kız ayrıca kendisi ve yanındaki kızı arkadaşına Emrah Kaya'nın tehditlerinin 2 yıl kadar sürdüğünü ve bu yüzden eğitimini yarıda bıraktığı açıkladı. Genç kız ayrıca Sinem Yurdanur'a da Emrah Kaya'nın böyle bir tuzak kurmuş ve tehdit ediyor olabileceğini söyledi.

www.turuncutime.com

Yayın Tarihi: 2010-09-02 16:13:00